Carole Middleton neljapäeval, 4. juunil Wimbledoni tenniseturniiril.

Carole sobitas kleidi kokku valge puuvillase pintsaku, Josie brändi pruunide seemisnahast kingade ja paari sinepikarva raamidega päikeseprillidega, kirjutab Purewow.

Ka printsess Catherine kannab sageli Cefinni moefirma rõivaid, näiteks üks meeldejäävamaid on 2023. aasta juunikuus kantud rohelise mustriga maksikleit, mille printsess sobitas kokku valgete Jimmy Choo kontsakingadega.

Printsess Catherine 2023. aasta juunikuus

Ajakirjale Good Housekeeping antud intervjuus jagas Carole ka, kui lähedane ta oma tütre ja tolle kolme lapsega on. „Tunnen, et see on mu laste töö anda edasi kõik, mis nad usuvad, et on nende laste jaoks oluline. See juhtub niikuinii. Kahtlustan, et tegemist on tööeetikaga, sest tean, et olen selle enda lastele edasi andnud. Olen püüdunud olla vanaema ja ämm, kes neid kuulab,“ jagas ta. „Oleme kõik jätkuvalt lähedased, sest meie suhted on arenenud ajal, mil minu lapsed said lapsevanemateks. Olen loodetavasti õppinud olema tark vanaema. Ma tean, kui raske oli mul oma lapsi kasvatada, investeerime neisse ju nii palju aega, ja ei taha kõiketeadvat vanaema pidevalt segama.“

Jaga
Kommentaarid