Demi oli sajandi­vahetusel üks nõutumaid Hollywoodi kaunitare, kuid viimastel aastatel on ta varjus püsinud. Ei ühtegi suuremat filmirolli – miks? Näitlejatar kirjutab oma eluloo­raamatus “Pahupidi” avameelselt, et liialdas palju aastaid alkoholi ja retseptiravimitega. 2012. aastal tuli kätte viimane piir: olles tarvitanud peol uimasteid, kukkus ta kodus kokku. Moore mõistis, et ellu­jäämiseks tuleb põhjalikult eluviisi muuta, ja läks võõrutusravile.

Hädade algpõhjuseks peab ta oma vanemaid. 1962. aasta novembris Mexico osariigis USAs sündinud Demi Gene Guynesi lapsepõlv oli rahutu ja täis ootamatusi. Kasuisa töötas reklaami vallas ning perekond vahetas tüdruku lapsepõlves korduvalt elukohta. Nii ei jõudnud ta kusagil juurduda. Lisaks olid alkoholiga liialdavad vanemad pidevalt tülis. Demi sirgus üles tüüpilise alkohoolikute lapsena, kes püüdis olla võimalikult silma­torkamatu ja muretses ennekõike teiste, mitte enda heaolu pärast.

Vanemad lahutasid, kui neiu oli 15aastane. Demi kannatas meeleolu- ja söömishäirete all, kõigele lisaks vägistas kauni välimusega teismelise üks ema lugematutest meestuttavatest. Kui too Demile rääkis, et maksis temaga seksimise eest ta emale, lahkus tüdruk kodust ega suhelnud oma emaga enam aastaid.

Siis tegi kasuisa enesetapu ja Demi kolledžiõpingud jäid pooleli. “Vaid õppimine näitekoolis hoidis mind elus, andis mingi sihi,” meenutab näitleja elulooraamatus.

Filmistaari draamat täis abieludest ja pereelust loe edasi juba artiklist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid