See on sama, kui te lähete autosalongi ja panete silma peale Bentleyle, kuigi raha jätkub teil ainult Opeli liisingu esimeseks sissemakseks. Te võite aastaid sinna salongi astuda ja Bentleyle silma peale panna, aga ikkagi on ainus, milleni te küündite, Opeli liisingu esimene sissemakse. Te jäätegi kõigile oma lähedastele ja sõpradele rääkima, et ainus, mis teile sobib, on Bentley, ning teete seejuures kurva näo ja laiutate käsi. Teie rahulolematusest ja kannatamisest saab fetiš ja te rikute oma elu. Te ei tule kordagi selle peale, et ainus, mida te vajate, on vastupidav, puhta salongi, korras mootori ja rehvidega ning töötava konditsioneeriga sõiduriist, mis viib teid punktist A punkti B.

Suhtel on eeldus kujuneda pikaajaliseks ainult siis, kui see suhe ei ole algusest peale keeruline. No öelge, kui kaua võib inimene nonstoprežiimis enda ja teiste ajusid saagida? Hea küll, pool aastat, aasta, eriti käestläinud juhtudel mõni aasta. Selle ajaga jõuab ta kõik ära tüüdata ja publik lahkub vaikselt saalist, jättes esineja üksinda lavale higistama.
Suhted peavad olema lihtsad ja selged. Pole tähtis, kas ta on geenius füüsikas või lihtne freesija, pole tähtis, milline haridus tal on, mitut keelt ta räägib, mitu naist tal on olnud või kas ta oskab luuletusi kirjutada ja ette lugeda. Tähtis on ainult see, kui hea ja mugav on teil temaga koos olla.

Edasi lugemiseks: