Olen alati kosutavast unest lugu pidanud. Kooliajal tegin ka pärast tunde lõunauinakuid, et puhanuna õhtustest huviringidest osa võtta või uisu- ja suusaradadel liuelda. Ka praegu magan vähemalt 8 tundi ööpäevas. Tunnen end siis puhanu, värske, energilisena.

Lapselapsed ei lase lõdvaks lasta

Mul on neli lapselast vanuses 2,5–12 aastat. Nende kõrval ei saagi end väsinu, vana või haigena tunda. Nendega peab sammu pidama. Ergas ja uudishimulik olema, palju teadma. Tõeline energialaks ja minu looduslik vitamiinilaegas!

Olen sõpradega

Minu sõbrad on ilusad ja rõõmsad inimesed oma hullude ja vähem hullude ideedega, ühiste väljasõitude, külaskäikude, teatri- ja muuseumikülastuste ning miljoni muu ideega. Nad ei lase diivaninurka konutama jääda. Nad on olemas ka siis, kui on vaja nõu pidada või lihtsalt rääkida.

Liigutan ennast

Kolm aastat tagasi utsitas sõbranna Heli mind trenni minema ja siin ma nüüd olen – treenerite Talise, Raineri, Kaia käe all tublilt liigutamas. Kõige tähtsam on aga jalutamine värskes õhus. Kiire samm, esimesed päikesekiired, D-vitamiini laks – vabaned ka talvel kogutud lisakilodest, kui neid juhtumisi on.

Naudin koduseid hetki

Kogu selle aktiivsuse juures olen ma vägagi kodulembene. Üksinda olles puhkan täielikult, kogun jõudu, loen palju, kuulan muusikat. Ja energia voolab minusse. Omaette olemise tunde ei vahetaks ma millegi vastu.

Olen kõigesööja

Toidul on mu elus väga suur roll. Armastan süüa hästi ja palju. Mulle meeldib täiskõhutunne. Ehk vähem söön juurvilju, kuid puuviljad on mu suured lemmikud. Ja magusalemb olen ka.

Looduseta ei saa

Olen sündinud Kohtla-Nõmmel ning seda väikest heakorrastatud oaasi ümbritsesid metsad ja pargid. Praegu kalpsavad mu linnakodugi akna all jänesed, vahel eksib siia rebane. Nii tuleb Loodus ise minu juurde. Aga vägagi tihti panen autole hääled sisse ja stardin metsa. Et lihtsalt olla ja energiat ammutada.