SÕNN
Päikese ja Uraani sekstiili toel tõotab tulla pöörane ja seikluslik jaaniöö. Ahvatlusi on palju ning sul pole mõtteski üritada neile vastu seista.

KAKSIKUD
Silme ees võtab kirjuks – sul on nii palju võimalusi tänase õhtu veetmiseks, ei sa ei suuda kuidagi valikut teha. Ära viimse hetkeni ootama jää, aeg on piiratud!

VÄHK
Oled lõbus ja suhtlusaldis. Ilmselt ei piirdu sa sel aastal tagasihoidliku koduse jaanipeoga, vaid tahad olla suuremas seltskonnas. Püüad vastassoo pilke nurjatumalt kui iial varem.

LÕVI
Tänased ettevõtmised sõprade seltsis kujunevad vägagi meeleolukaks. Raha kulub ilmselt märksa rohkem, kui planeerinud oled.

NEITSI
Sind võib kummitada ajapuudus. Tahad ette võtta märksa rohkem kui võimalik. Ära tee nii suuri plaane, mine vooluga kaasa, see kannab sind õige hoogsalt!

KAALUD
Küllap võtad jaanipäeva veetmiseks ette väljasõidu, et tähistada suvist tähtpäeva õige romantilises paigas. Ent su kaaslane võib olla hoopis keegi muu, kui varem lootsid.

SKORPION
Igatsed uusi kogemusi ja tundevirvendusi, ent ometi saab minevik sind kuidagimoodi kätte. Uus võib vabalt olla ka unustamatu vana.

AMBUR
Võimalik, et sa ei tee oma plaane ise, vaid lased asju otsustada kallimal. Üritad end tunda hästi seltskonnas, mis on talle kodune. Sinu jaoks tuleb üllatusi kuhjaga.

KALJUKITS
Ilmselt kaasevad sinu jaoks tänaõhtuse peoga mingid suuremad kohustused. Võtad asjade korraldamise enda peale, proovid ka kõik teised enda taktikepi all tegutsema panna.

VEEVALAJA
Tõotab tulla põnev ja omanäoline päev ning veelgi huvitavam öö. Üllatavad kohtumised, kirglikud pilgud ja pöörased seiklused on sinu teema.

KALAD
Sul võib olla valida, kas veeta jaanilaupäev pere ringis või võtta midagi ette kallimaga kahekesi. Viimane on põnevam, ilmselt ka huvitavaid üllatusi pakkuv variant.