Mindvalley suveülikooli korraldaja Kadi Oja sõnul on tegu unikaalne sündmusega, mis lisaks oma valdkonna tipptegijatele toob siia ka värvika seltskonna Ameerikast Austraaliani. „Lisaks tuntud nimedele on üritusel ka väga oluline roll kohalikule majandusele: eelnevate sündmuste põhjal saame öelda, et see toob Eestisse miljoneid eurosid. Tänavuseks prognoosime ligikaudu neli miljonit eurot, mis kogu programm Eestisse jätab,“ räägib Oja, lisades, et kuulsad külalised on alati tutvustanud ka Eestit oma sotsiaalmeedia kanalites väga positiivselt, mille mõju rahaliselt mõõta pole võimalik, aga aitab kindlasti Eesti tuntusele kaasa. Lisaks rahvusvahelistele kõnelejatele astuvad lavale ka Eesti tuntud nimed nagu Laura Põldvere, Katri Teller ja Johann Urb. Koostöös Hispaania ettevõttega Learnlife toimub paralleelselt ka õppeprogramm lastele ja noortele, mis põhineb parimatel praktikatel ja teadusuuringutel. Nende programmide kaudu omandavad lapsed kriitilise mõtlemise, digitaalse kirjaoskuse, koostöö ja probleemide lahendamise oskused ettevõtluses – kõik need on eluks olulised oskused kiiresti muutuvas maailmas. Lisaks õpitakse teadveloleku praktikaid, laulmist, tantsimist ja muid loovust arendavaid tegevusi.

Mindvalley kaasasutaja, eestlanna Kristina Mänd-Lakhiani tunneb sel korral erilist rõõmu iga-aastasest sündmusest, sest esimest korda on plaanis teha ka ühepäevane eestikeelne üritus spetsiaalselt Eesti naistele. „Olen oma loomult alati olnud naiste õiguste eest väljas ja olles ise elanud pool elu väljaspool kodumaad, näen, et meil on siin veel natuke maad minna. Sel aastal saab minu südameasjaks panna kokku üks inspireeriv sündmus just naistele, kus saame ausalt ja avatult rääkida naise rollist ühiskonnas,“ lisas Mänd-Lakhiani, kes on enesearengu valdkonnas tegutsenud üle kahekümne aasta.

Kes tulevad tänavu Eestisse?

  • Dr Shefali – kasvatuspsühholoog, teadliku vanemluse eestkõneleja ja mitmete bestsellerite autor

  • Lisa Nichols – inspiratsioonikõneleja ja bestsellerite autor

  • Naveen Jain – miljardär ja erakosmose ettevõtte kaasasutaja, panustab aktiivselt ka tervise arengusse

  • Regan Hillyer – rahvusvaheline ettevõtja, enesearengu treener, autor ja avalik esineja, kes on olnud mitmete tuntud ajakirjade kaantel

  • Marisa Peer – hinnatud terapeut ja hüpnoterapeut

  • Paul McKenna – Briti hüpnoterapeut, enesearengu raamatute autor ja avalik esineja

  • Sheila Kelley – endine Ameerika näitlejanna, tantsija ja enesearengu ekspert, kes on tuntud peamiselt oma töö poolest naiste liikumise ja enesekindluse edendamisel läbi tantsu

  • Ken Honda -– Jaapanist pärit rahateemaliste menukite autor. Tema raamat on tõlgitud ka eesti keelde.

  • Johann Urb – endine Eesti-Ameerika juurtega näitleja, produtsent ja modell, kes on pikalt tegelenud ka enesearengu valdkonnas koos oma abikaasa Rachel Pringle’iga.

Mindvalley suveülikooli 3-nädalane programm toimub Kultuurikatlas 1.–21. juulini. Rohkem infot sündmuse ja esinejate kohta leiad siit.

Mindvalley on 2004. aastal loodud üks maailma suurimaid haridusplatvorme, millel on üle 20 miljoni jälgija kokku 195 riigist. Ettevõtte suuruselt teine kontor asub Tallinnas, kus töötab 40 inimest 20 erinevast rahvusest. Mindvalley kogukond hõlmab 200 maailmatasemel õpetajat, autorit ning isikliku arengu ja heaolu eksperti, kelle eesmärk on panna inimesi mõtlema enese harimisest senisest laiemalt ja otsima selleks ka uuenduslikke võimalusi. Platvormil saab kuulata loenguid tervisest spirituaalsuseni, äri juhtimisest heade suhete hoidmiseni ja personaalsest eneseteostamisest eduka karjäärini.

Mindvalley suveülikool on 21-päevane suvine sündmus, mis kutsub inimesi üle maailma koos peredega ühiselt õppima ja arenema. Virtuaalsete ja päriseluliste kogemuste läbi suunab Mindvalley inimesi elukestvale õppele, et suurendada vaimuteravust, vähendada stressi ning seeläbi vähendada vaimse tervise probleeme.

Jaga
Kommentaarid