Jaguar Baltics tunneb suurt uhkust uuendusliku kunstiprojekti „Driven by Design“ üle, mis loodi, et inspireerida noori kunstnikke eneseväljenduse ja loomingulise vabaduse muutlikul teekonnal. Koostöös andekate Baltimaade kunstnikega julgustab projekt kunstnikke väljendama oma ainulaadseid ideid ja visioone. „Driven by Design“ kehastab Jaguari vankumatut pühendumust autentsusele ja loovuse toetamisele.

„Meie missioon on tõsta kaubamärgi väärtust, tehes autentset, loomingulist ja tõeliselt murrangulist koostööd meiega sarnaselt mõtlevate kaubamärkide ja üksikisikutega,“ ütles Jaguar Land Rover Balticsi turundusjuht Jakub Brodewicz.

Jaguar teeb koostööd tunnustatud luksusdisaineri ja stilisti Kasheriga, et luua rabav minikollektsioon, mis on inspireeritud Kasheri põnevatest kogemustest viimase põlvkonna Jaguar F-Pace’iga. Stilisti loomingut, sealhulgas rõivaid ja peakatteid, esitletakse kahel moeetendusel, mis tabavad Jaguari uuendusliku disainifilosoofia olemust.

„Mul on äärmiselt hea meel ja au sellest kõigest osa võtta. Tegelikult pole Jaguaril õrna aimugi, mis suunda ma seekord liigun. See on fenomenaalne! Minu missioon siin elus on muuta inimesed ilusamaks. Selles projektis lasen oma sisemisel loovusel ja plahvatusel võimust võtta,“ ütleb Kasher.

Disaineri erakordse kollektsiooni esmaesitlus toimub oktoobris mainekal Sky&More'i moe-show'l. See glamuurne sündmus, millest võtavad osa kuulsused, ettevõtjad ja moehuvilised, on ideaalne platvorm Jaguari kunstiprojektile „Driven by Design“. Mood ja autodisain sulanduvad ühte.

„Driven by Design“ on kõrgetasemelisuse, loomingulise väljenduse ja julguse pidu. Kollektsioonis torkavad silma julged värvid, nagu erkroosa, tumesinine ja must, ning erinevad materjalid, nagu kangas, nahk, plast, narmad, pärlid ja metall.

Jaguari kunstiprojekt sütitab kirge loovuse ja eneseväljenduse vastu. Koostöö Kasheriga toob ainulaadsel ja inspireerival viisil kokku moe- ja autodisaini. Autotootja eesmärk on selle projektiga inspireerida kõige loovamaid hingi, jagada kogemusi ja luua kollektsioone, mis resoneeruvad sügavate emotsioonidega. „Driven by Design“ esindab autentsuse, loomingulise vabaduse ja avardatud võimaluste teekonda.

Jaguarist

Jaguar on juba aastast 1935 loonud kauneid ja dramaatilisi luksusautosid, eesmärgiga muuta oma klientide elu veelgi erakordsemaks. Täna kuuluvad Jaguari tipptasemel mudelivalikusse sedaanid XE ja XF, XF Sportbrake, sportauto F-Type, jõuline luksusmaastur F-Pace, kompaktne linnamaastur E-Pace ning täiselektriline linnamaastur I-Pace. Aastast 2025 muutub Jaguar eesrindlike uue ajajärgu tehnoloogiatega täiselektriliseks tänapäevaseks luksusbrändiks. Elektrifitseerituse eesmärgil tehakse samme juba täna – mudelivalikust leiab kerg- ja pistikhübriide ning täiselektrilisi sõidukeid.

Jaguar sotsiaalmeedias

Jaga
Kommentaarid