Üles astuvad mitmed tuntud ja armastatud esinejad, nende seas Eesti Naise peatoimetaja Heidit Kaio, disainer Oksana Tandit, ettevõtja ja kirjanik Kristina Mänd-Lakhiani, investor ja blogija Katri Teller, tippsportlane Saskia Alusalu, armastatud teletäht Reet Linna ja paljud teised. Kogu päeva juhib Anu Välba.

Laval kuuled arutelusid naiseks olemisest tööl ja kodus, tänastest põletavatest teemadest nagu keha, palgalõhe ja lähisuhtevägivald, kuid ka naiseks olemisest erinevatel ajastutel ja Eesti naisliikumise ajaloost, meie ühiskonna statistikast.

Mindvalley kaasasutaja, eestlanna Kristina Mänd-Lakhiani eestvedamisel toimub 20. juulil, 2024 Kultuurikatlas, Tallinnas ühepäevane eestikeelne sündmus spetsiaalselt naistele. „Olen oma loomult alati olnud naiste õiguste eest väljas ja olles ise elanud pool elu väljaspool kodumaad, näen, et meil on siin veel natuke maad minna. Sel aastal saab minu südameasjaks panna kokku üks inspireeriv sündmus just naistele, kus saame ausalt ja avatult rääkida naise rollist ühiskonnas,“ lisas Mänd-Lakhiani, kes on enesearengu valdkonnas tegutsenud üle kahekümne aasta.

„Me tuleme kokku, et jagada haaravaid kogemuslugusid, vestelda põhjapanevatel teemadel, jagada silmiavavaid fakte ning koos inspireeruda - kõike selleks, et ühiskond saaks vabam, kaasavam ja õiglasem. Seejuures tuleb rõhutada, et sündmus pole meeste vastu, vaid kaasava ja koostöötava ühiskonna poolt. See on ruum aruteludeks, millest muidu ei osata või ei taheta Eesti ühiskonnas rääkida. Koht jagamiseks ja teineteisele õlg-õla tunde loomiseks, koos arutamiseks ja julguse andmiseks,“ ütleb ta.

Sündmust korraldab Mindvalley, mis on 2004. aastal loodud üks maailma suurimaid haridusplatvorme, millel on üle 20 miljoni jälgija kokku 195 riigist.

Laupäeval, 20. juulil toimuvale sündmusele on oodatud nii mehed kui naised!

Tule kaaslasega ja saad pileti soodsamalt.

Vaata kava, osta pilet Piletitaskust.

Jaga
Kommentaarid