Siidine seep ja terane koorija
Olen kasutanud dušigeele ja -seepe minimaalselt, kartes, et need kuivatavad liialt nahka. Samas olen olnud murelik, et kui olen hoolas kreemitaja, siis aeg-ajalt peaks kreemijäägid põhjalikumalt maha pesema. Selgub, et minu kartus seebi suhtes oli alusetu. Astelpaju ja apelsini seep ei kuivata põrmugi nahka.

Miks on oluline aeg-ajalt keha seebitada? Kortsud tekivad nii, et mustuse osakesed hakkavad kogunema vaokeste ehk kortsude põhja. Mida rohkem mikroprügi, seda laiema kraavi ta tekitab. Prügi koguneb ja vagu süveneb. Seepärast on hea hõõruda keha aeg-ajalt üle ka teralise koorijaga. Sel päeval seebitada pole vaja, sest koorija teeb sama töö veelgi võimsamalt. Mul on siis menüüs Nurme astelpaju ja apelsini koorija. Olen kasutanud mitmete tootjate koorijaid ja väidaksin, et see on küllaltki jõulise toimega, kuigi on mahetoode. Seega sobib hästi neile, kes pole varem koorijat kasutanud. Sagedastel koorijatel soovitaks kasutada kord nädalas või üle nädala – seega jagub seda pikaks ajaks.

Viimistlus


Mäletan, et nooremana pidasin kehapiimasid raharaiskamiseks – pind on suur ja seda annab sisse määrida isegi minusuguse mikroskoopilise olendi puhul. Nüüdseks on aga keha kreemitamine sama oluline, kui näohooldus, mis tähendab, et kehapiimade ja -kreemide kasutamise kogemust on mul palju. Julgen kinnitada, et toimelt on Nurme kehapiim sama vinge kui välismaised tipptooted. Plussi poolele lisandub aga, et Nurmel on mahetooted, mis on head nii mulle kui ka loodusele. Samas on need hinna ja kvaliteedi suhtelt väga mõistlikud.

Ja veel üks asi, millest võinuks sama hästi ka alustada –astelpaju-apelsini tooted lõhnavad imeliselt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid