SÕNN
Oled heas emotsionaalses tasakaalus. Kuigi õhkkond on üldiselt ärev, ei kaota sa pead. Mõjud toetavalt ja rahustavalt ka ümbritsevatele inimestele.

KAKSIKUD
Tähelepanu kandub rahaasjadele. Oled valmis tuliseid võitlusi maha pidama selle nimel, et saada endale paremaid ärivõimalusi ja rikkamaid kliente kui konkurentidel.

VÄHK
Keeruline on aru saada, kust läheb piir sõpruse ja armastuse vahel. Keegi võib oma kiindumust sinu vastu veidral viisil väljendada. Kired lõõmavad lahtise leegiga.

LÕVI
On oht, et satud kuulujuttude keskmesse. Inimeste fantaasia on piiritu ja kui jutud viimaks sinuni jõuavad, oled üsnagi üllatunud.

NEITSI
Tähtsate äriasjade alustamist tasub edasi lükata. Võimalik, et pead tegelema probleemidega, mille on põhjustanud keegi su (äri)partnereist.

KAALUD
Jaanipäevane nädalvahetus algab täistuuridel. Sul võib tänaseks ju hea plaan olla, aga ilmselt pead seda käigu pealt muutma ja hakkama tegelema just esile kerkinud uue teemaga.

SKORPION
Keegi kolleegidest või ülemustest võib taas kõneaineks tuua mingi kunagise sinupoolse eksimuse. Sul tuleb ennast rahumeelselt kaitsta. Ei ole vaja enne pühi tuju rikkuda!

AMBUR
Riskijulgust ja mänguhimu on sinus küllaga. Kipud pea ees seiklustesse sööstma, ehkki mõistlikum oleks enne tegutsemist kasutada mõistust ja mõelda.

KALJUKITS
Oled löögijõuline, valmis töönädala kiiresti kokku tõmbama ja pidutsemisse sukelduma. Aga kas töökaaslased või siis kallid kodused pööravad su plaani pea peale.

VEEVALAJA
Õhus on kõmulist, lausa sensatsioonilist infot. Tahaksid kõike, mis su kõrvu jõuab, kohe õhinal edasi rääkida, sest see on lihtsalt nii põnev!

KALAD
Küllaltki keeruline on äripartneritega koostööd teha. Nende uusi ja huvitavaid mõttekäike on raske jälgida ning neile loogilist selgitust leida.