17.55 „Me armastame Eestit“

Juba enne „Padjaklubi“ janti saab lustida koos koguperesaatega „Me armastame Eestit“. Kell 17.55 algavas tavapärasest pikemas ja pidulikumas saates on küsimused seotud lõppeva aastaga. Lauldakse tänavusi suuremaid hitte ning esitletakse täiesti uusi ja naerutavaid mänge. Saatejuhi Eda-Ines Etti ning kaptenite Peeter Oja ja Mihkel Raua kõrval säravad Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Hanna-Liina Võsa, Lauri Liiv, Mart Mardisalu ja Mart Sander.

"Me armastame Eestit". 

Kell 20.00 vahendab Anna-Maria Makko Eesti teadjameeste, selgeltnägijate ja astroloogide vihjeid aastaks 2015. Põhjalikud ennustused toovad vaatajateni Igor Mang, Ilona Kaldre, Edda Paukson, Aljona Orlova, Veet Mano, Taimi Uuesoo jpt.

Kell 21.30 on eetris Indrek Vaheoja ja Kristjan Rabi aastavahetuse erisaade „Suvesangarid pohmelli eel“, mis õpetab jätkuvalt ellu jääma, hullutab parimate anekdootidega ja eksperimenteerib peomeeleolus inimestega otse tänavalt.

Muusikat ja filme

31. detsembri õhtul saab nautida ka rahva lemmiksaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ magusamaid palasid. Kell 22.30 on eetris „Mardi ja Jani parimad näod“ ning kell 23.30 „Lauri ja Uku parimad näod“.

Uue aasta algul näitab TV3 muusikasaateid „Star FM suvetuur 2014“, „Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing“ ning „Lenna ja Taukar - Kaunid Kontserdid Käsmus 2014“.
Lisaks omasaadetele näeb aastavahetusel palju filme, 1. jaanuaril on eetris näiteks animafilm „Horton“, lastefilm „Väike näid Lilly 2; reis Mandolani“, kultuskomöödia „Prints Zamundast“, imeline „Helisev muusika“, komöödia „Suured pulmad“, romantiline komöödia „Neli pulma ja matus“ jpm.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid