Esimene neist on vanim. Lühemat kasvu, pruunides silmades veidi kurblik pilk. Vahel lipsab peakatte alt välja hall juuksesalk. Nooremad, Theoterpi ja Theosemni, kannavad ühesuguseid traadist raamiga ovaalseid prille – Theoterpi on lühem, Theosemni pea jagu pikem. Kõigi kolme näod ja käed, ainsad katmata kohad, on päevitunud, käed ka parkunud. Kolmest nunnast on vaid Theofili eestlane.

Nunnad alustavad päevaga siis, kui päike tõuseb. Korraks pingile istunud Theosemni haigutab. Theoterpi laulab heledal häälel. 

Nunnad tulid Saaremaale üksteist aastat tagasi. Esialgu seadsid nad end sisse Kirde-Saaremaale Ööriku kiriku kõrvale. Kolm aastat hiljem kolis sealne väike nunnade kogukond ehk skiita Kuressaarest kümne kilomeetri kaugusele Reosse, Reomäe Püha Eelkäija kiriku juurde. Reomäe kloostri ema­klooster asub Kreekas. Sealt tulevad nunnad siia elama ja lähevad Eestist omakorda sinna.

Theofili sõnul on saarlaste kõnekõla nii hea kuulata. Mõni pealtnäha karune ja tagasihoidlik suur mees teeb suu lahti ja hakkab kui laulma. Theofili otsib paar hetke õiget sõna: see teeb olemise kohe magusaks.

Saaremaa nunnakloostri eluolust ja nunnaks hakkamise põhjustest loe edasi juba artiklist.