Olime pikalt kaalunud, millal ja kus pulmi pidada. Kuna ei traditsiooniline pika laua pidu, väikene vastuvõtt ega ka ainult registreerimine tekitanud kummaski elevust, jäi asi soiku. Kuni Jaanika kuulis ilusalongis esimest korda Sandalsist. Koju jõudes oli tal sära silmis ja ta rääkis suure õhinaga pulmadest paradiisisaarel. Mõte meeldis meile mõlemale. Silme ette kerkis unistus helesinisest laguunist, kuldsetest rannaliivadest, hingematvast päikseloojangust ja otsatust romantikast. Just seda me olimegi otsinud!

Õhinaga hakkasime pulmi kavandama. Tegime tutvust eri kuurortidega, mis pakuvad spetsiaalseid pulmapakette. Võimalusi oli mõlema üllatuseks väga palju! Valik langes Sandals Barbados Resortile, mis võlus meid oma imelise asukoha, kauni hotellikompleksi ja kõik-hinnas-lahendusega. Lisaks leidsime Barbadosele mõistliku hinnaga lennupiletid, mis oli sihtkoha valikul väga oluline.

Kuna pulmad pidid toimuma kaugel paradiisisaarel, otsustasime, et jätame selle enda teada. Niisiis tuli kõik toimingud kodumaal teha salaja.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid