Leedi Libiido annab nõu: olen vibraatorist sõltuvuses?!


Leedi Libiido annab nõu: olen vibraatorist sõltuvuses?!
Fotolia

Küsimus: mulle meeldib väga minu seksilelu! Kui on valida, kas vibraator või "tavaline seks", kipun haarama oma mänguasja. Mu mees on hakanud sellele viltu vaatama...

Leedi Libiido teab: "Muidugi tekitab see, mis on hakanud meile hirmsasti meeldima, sõltuvust! Kuigi väga tahaks seda uskuda, et paku kombinatsioon peenis + tupp alati kõige suuremat naudingut. Võib-olla pole ka piisavalt motivatsiooni teha pingutusi, mis selle naudinguni viiks. See-eest vibraator on kui quick-fix sõbrake, kes ei aja isegi soengut sassi.

Muide, paljud keskealised mehed eelistavad ka omal käel hakkama saada... Muidugi võib see kõigutada teie suhte tasakaalu ja kergitab kahtlusi: kas ma siis ei kõlba? Kas ma pole ahvatlev?

Ega siin vist lihtsat lahendust leidugi. Ehk sobib teie partnerile kombinatsioon kahest: naturaalne seks + vibraator? Meestel pole tavaliselt midagi selle vastu, et "abimehe" töötamist veidi pealt vaadata. Vähemalt mitte siis, kui ta soovib, et naisel oleks hea. Ja seda ta ju peaks soovima!?"

Eesti Naine loosib teööijate vahel 3000 euro väärtuses kingitusi!
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare