Will Smith: kui sa ei kavatse võidelda selle nimel, mida sa tahad, siis ära nuta asjade pärast, mis sa oled kaotanudWill Smith: kui sa ei kavatse võidelda selle nimel, mida sa tahad, siis ära nuta asjade pärast, mis sa oled kaotanud
Will Smith Walmarti aktsionäride koosolekul. Wikipedia

Tänavu septembris 50aastaseks saav Will Smith on näitleja, produtsent, muusik ja laulukirjutaja, kes on viis korda kandideerinud Kuldgloobusele ja kaks korda Oscarile ("Ali" 2002 ja "Õnne otsinguil" 2007), kuid võitnud on räpparina kaks Grammy auhinda. Siin on tema mõtteid elust ja edust raamatus „Motivatsiooni allikas“.

1. Elu jooksul ajab sind ikka keegi vihaseks, suhtub sinusse lugupidamatult ja kohtleb sind halvasti. Las Jumal otsustab nende tegude üle, sest viha sinu südames matab su enda alla.

2. Naeratus on parim viis igale probleemile vastu astuda, hirmu peletada ja valu peita.

3. Kui sa ei kavatse võidelda selle nimel, mida sa tahad, siis ära nuta asjade pärast, mis sa oled kaotanud.

4. Hirm ei ole tõeline – see on sündinud sinu mõtete tulemusel. Ära lase end eksitada: ohud on vägagi tõelised, kuid hirmu valime me ise.

5. Mõnikord tuleb lihtsalt minevik selja taha jätta, olla tänulik selle eest, mis sul on, ja oodata rahulikult, mida elul on sulle järgmiseks pakkuda.

6. Inimhinge suurus pole mingi imepärane, hoomamatu ja esoteeriline omadus, mida kogevad vaid vähesed. See on tõesti olemas igaühes meist.

7. Sa raiskad aega, mis sulle on antud, kui ei pühendu kellegi elu parandamisele. Selle kaudu muutub paremaks ka sinu enda elu.

Seotud lood:

Raamat "MOTIVATSIOONI ALLIKAS. 648 INNUSTAVAT TSITAATI", koostaja Rain Siemer

https://www.rahvaraamat.ee/p/motivatsiooni-allikas-648-innustavat-tsitaati/1020637/et?isbn=9789949999729

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare