Üllatus suvises sõbra pulmas: see pole ju see naine, kes tal kevadel oli

 (7)
Üllatus suvises sõbra pulmas: see pole ju see naine, kes tal kevadel oli
Pexels.com.

Tauno kuulus Triinu ja Joosepi suhtlusringi juba mitu aastat. Neid liitis eksklusiivne sportlik tegevus, mis pakub vahvat kooskäimisvõimalust, kuid kus ei toimu südamest südamesse vestlusi.

Paljud sellest suhtlusringist teadsid, et Taunol oli üsna palju erinevaid naisseiklusi, kuid viimati leitud neiu oli see päris õige ja ja oma.
„Kui maikuus esimest korda kohtusime, ütles see meeldiv noor naine mulle, et nad kavandavad abiellumist ja pulmi,” meenutab Triinu. „See tegi mulle rõõmu, sest pulmad on ju elu tähtsündmus."
Juuli algul said nad pulmakutse ja olid väga rõõmsad abiellujate üle.
Nad valmistusid korralikult. Triinu ostis uue kleidi ja tegi pruudile ise käsitöökingituse, kus nende mõlema nimed sees olid.
Kirikus laulatust oodates aga sai Triinu äkki aru, et midagi on läinud kapitaalselt valesti. Tauno oli olemas, ülikond seljas, lill nööpaugus, aga pruut oli hoopis teine noor naine ja mitte see, kes maikuus Triinuga suvel ees seisvast abiellumisest oli rääkinud. Mis selle neiu nimi oli, sellele polnud nad mingit tähelepanu pööranud. Seega nad ei saanudki kutset saades märgata, et pulmakutsel oli Tauno kõrval teine nimi. Suvel nad Tauno ega tema naistega kokku ei saanud ka ja niimoodi saigi võimalikuks taoline pulmašokk.
Loomulikult ei seganud Triinu ja Joosepi ja ehk veel nii mõnegi pulmakülalise suur ehmumine kaunist tseremooniat. Kõik oli täpselt nii, nagu peabki pulmas olema.
Siiski, enne, kui kingitused lahti tehti, lahkusid Triinu ja Joosep siiski ürituselt, sest olid pruudivahetusest väga häiritud. Joosep ütles küll pärast, et tema meelest Tauno või tema uus pruut mingit ebamugavust ei tundnud.
Aga Triinu mõtleb, kuidas ikka nii saab, et mais teed ühe naisega pulmaplaane ja augustis abiellud teise naisega.

Lugu ilmus Nelli Teatajas

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare