Abielunaise elu muutus päeval, kui tema laua juurde tuli häbelik noormees

 (30)

Abielunaise elu muutus päeval, kui tema laua juurde tuli häbelik noormees
Pexels.com

Margit töötas suures tootmisettevõttes administraatorina. Ta elas suures majas koos abikaasa ja kolme imelise lapsega, kes kõik olid juba peaaegu täiskasvanuikka jõudmas. Margiti abikaasa oli tubli ja töökas mees, kes pingutas laste ja kodu nimel. Pealtnäha polnud nende elul viga midagi ning ega tegelikult kumbki kurtnudki.

Tõsi, Margit vahel küll lootis, et abikaasa teeks temast rohkem välja, kiidaks ning ka hellitaks teda, kuid ta pidi tõdema, et mees oli armastajana alati veidi külm olnud.
Margiti elu muutus sel päeval, kui tema juurde tuli napilt üle 20 aasta vana häbelik noormees, kes hakkas teda nii tööalaste kui isiklike küsimustega pommitama. Noormees uuris ettevõtte ajalugu, päris töötajate kohta ning ka Margiti enda kohta, alustades sellest, kui kaua naine siin juba töötanud on. Margit tundis, et mees on sümpaatne ja huvipakkuv, kuid Margit ise juba 40ndates naine ning ega temal siis enam noori poisse piiluda sobi. Kuid natuke ikka piilus.

Tarmo külaskäik Margiti laua äärde ei jäänud aga ühekordseks. Mees otsis üha sagedamini ja peagi iga päev põhjuseid, et taas Margiti juurde tulla, temaga juttu ajada ja naeru lagistada. Margitile tundus alguses veidi veider, et võõras mees nii sageli kontakti ja justkui ka lähedust otsib, kuid mis seal ikka, mõtles ta. Ta siis hoopis rõõmustas, et on saanud toreda särasilmse kolleegi, kes tema ellu elevust toob.

Seotud lood:

Margit oli tõeliselt üllatunud, kui Tarmo ütles ühe tööpäeval lõpus, et saadab naise koju. Aga miks, ma oskan ise ka koju minna, mõtles naine, kuid tõrjus meest siiski ettevaatlikumate sõnadega. Tarmo käis aga tungivalt peale ning pakkus end toidukotte tassima. Kui see ei sobinud, siis lihtsalt seltsi. Temal olevat igav ja sõbrad peaksidki rohkem koos aega veetma, väitis noormees naerusuiselt.

Margit tundis end ebamugavalt, sest polnud truu abielunaisena mitte kunagi ühegi võõra mehega tänaval jalutanud. Ta lohutas end sellega, et ju on Tarmo lihtsalt abivalmis ja tore inimene. Niisiis lubas Margit noormehel end koju saata.
Margitil tekkisid jalutades hetkeks kummalised mõtted, kuid kohe hakkas ta neid julgeid mõtteid häbenema ja tuli maa peale tagasi. Miks Tarmo, kes on nii nägus noor mees, peaks ihaldama endast kaks korda vanemat naist, kes võiks vanuse järgi talle ema olla ning kelle välimusele on ju ka aeg oma jälje jätnud.

Loe veel

Ent Margiti ja Tarmo jalutuskäik töölt koju ei jäänud viimaseks, vaid sai varsti lausa harjumuseks. Loomulikult ei saanud Margit lubada võõral mehel end maja ukse ette saata, kuid tänavanurgani võis Tarmo teda alati saata.
Varsti hakkasid Margit ja Tarmo kohtuma ka muul ajal, mitte ainult Margiti koju kõndides. Mees väitis, et tunneb samuti suurt huvi looduse vastu, nagu Margit enda kohta oli rääkinud. Nii hakkasid nad looduses käima. Ühel laupäeva õhtul, kui Tarmo ja Margit metsarännakult tulid ja jõe ääres jalgu puhkasid, suudles Tarmo esimest korda Margitit.
Margit polnud kunagi oma abikaasat petnud. Ometi sai tugev iha tema üle võimu ja ta suudles noormeest vastu. Margit oli nii šokeeritud kui ka meeldivalt üllatunud. Pärast suudlust avaldas Tarmo Margitile armastust, mida ta olevat tundnud esimesest silmapilgust pärast Margiti nägemist. Kuigi naine võiks talle ema eest olla, tunnistas mees, et ta pole varem kohanud kedagi nii toredat ja heasüdamlikku. Margiti süda sulas Tarmo sõnade peale ning nad suudlesid veel. Ja veel. Tol õhtul jalutas Margit üksinda koju ja tundis, et midagi on väga muutunud. Ta oli taas armunud!
Tarmo ja Margit veetsid pärast seda kohtumist koos palju tunde teineteist suudeldes ning maast ja ilmast rääkides. Mõlema iha aga kasvas ning nad otsustasid, et järgmisel kohtumisel lähevad asjaga kaugemale. Tunne oli ju nii võimas ja Margitil oli igasugune kontroll kadunud. Ta mõtles vaid sellest, et ihaldab meest ning temaga armatsemine on tema lähim unistus.

Kui Margit läks Tarmo poole romantilist kohtingut veetma, ootas teda ees ebameeldiv üllatus. Tarmo oli väliselt paistnud ja oli ka enda sõnul väga korralik inimene. Tema elamine aga lausa haises Margiti meelest, nõud olid arvatavasti nädalaid pesemata ja kõikjal vedeles palju tühja taarat. Tolmuimejat polnud see elamine vist aastaid näinud.

Margit polnud jõudnud veel ehmatusest toibuda, kui Tarmo asus ilma kallistuste ja hellitusteta kohe asja juurde - võta nüüd see rihm ja anna mulle sellega peksa seni, kuni ma kiunun! Margiti võttis selline soov täiesti sõnatuks. Eks ta ikka oli kuulnud midagi sadomasost, kuid säärast armatsemist ei osanud naine ka oma õudusunenäos ette kujutada.

Mees urvitas samal ajal kannikad taeva poole ja ootas Margitilt esimest nähvakat. Ehmunud ja kõhklev, kuid samas väga armunud naine otsustas siiski mehe palvele vastu tulla. Ta lõigi paar lööki ära. Margit lootis, et äkki see on alustuseks vaid üks veider kiiks Tarmo peas ning ta muutub kohe hellaks, lõbusaks ja sooja südamega meheks, kellena Margit teda teadis. Seda aga ei juhtunud. Tarmo käis nüüd peale, et naine võtaks tagumiku paljaks ja laseks endale rihma anda! Sellist alandust Margit aga ei suutnud taluda ning ta jooksis mehe juurest ära.

Pärast seda õhtut sai Margitile selgeks, et Tarmoga tema enam kohtuda ei taha. Ta tänas jumalat, et pääses sellest hullusest enne, kui see afäär jõudis tema abielu hukutada.
Tarmo ei leppinud Margiti otsusega. Ta hakkas naisele vihaseid kõnesid tegema. Ähvardas Margiti kodu põlema panna ja peksta läbi Margiti abikaasa. Kui Margit ikkagi ei olnud nõus kohtuma, ähvardas Tarmo ennast üles puua. Margit elas pidevas hirmus ning kartis kõige hullemat.
Paar hädalat hiljem tuli aga Tarmo välja uue jutuga. Ta lubas Margitile, et temast saab parem mees ja et ta ei nõua naiselt enam rihmaga peksmist ega soovi ka ise Margitile rihma anda. Tarmo pakkus, et nad võiks koos kolida Lõuna-Eestisse, alustada uut imelist elu ja jätkata oma kaunist romanssi. Margitile lubas ta leida tööd kohalikus farmis.

Hirmunud Margit seda pakkumist muidugi vastu ei võtnud. Ta otsustas hoopis töölt lahkuda, et pääseda hullumeelse Tarmo huviorbiidist. Margit anus meest, et too lõpetaks lootuste hellitamise ning liiguks oma eluga edasi. Ta palus korduvalt, et mees enam talle ei helistaks ega kirjutaks. Ent Tarmo helistas jätkuvalt Margitile - mõnikord sõimas ja ähvardas, siis jälle avaldas armastust. Mees uhkustas Margiti ees ka uute pruutidega, kelle ta olevat Iha.ee portaalist leidnud. Seejärel kurtis Tarmo aga jälle oma rasket saatust. Keeruline emotsionaalne seis olevat mehe psühhiaatrihaiglasse viinud.

Aeg läks ja Tarmo tülikad kõned Margitile jäid naise suureks õnneks üha harvemaks. Ettevõttes toimunud koondamine tabas ka Tarmot, kes materiaalse kitsikuse tõttu olevat tagasi vanemate juurde kolinud.

Margit on väga õnnelik, et see õppetund ei olnud valusam, aga on tänulik, et ta sellise õppetunni sai. See intsident tuletas talle meelde, et tal on tegelikult ju kõik imeline olemas.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare